01.07.12

Perfect day with ZOO

Tak tady máme historicky první fotku mého looku na mém blogu.
Je ze zoo, kde jsem byla dva dny zpět. Bylo teplo tak jsem se rozhodla vytáhnout tyhle tzv. Crochet šaty a k nim, naprosto nedočkavě, vytáhnout nové botky na pekelném klínku ze Zary. Ráda bych hned ze začátku připomněla fakt, že nerada a prakticky vůbec nenakupuji v česku. O tom ale zas jindy.
Vaše čerstvá Franche
Share:

Fresh start

Ahoj všichni!
Dnes máme (alespoň tady v Ově) neskutečných 33 °C. Fajn léto je léto ale já osobně bych upřednostnila slunečnou oblohu s teplotami okolo 28. Člověk by se ještě mohl svobodně pohybovat bez toho, aby se přilepil k roztápějícímu se chodníku. Haha.
Ale teď k věci, nesedím u vody protože přítel jel na povinnou návštěvu babiček (Bůh mu v tom vedru pomáhej) a tak jsem se, na radu kamarádky, rozhodla, že zkusím založit blog.
Fashion blogů už je i u nás jako hub po dešti takže co takhle nějaký důvod proč já bych měla být nějakým osvěžením. Nejsem, netvrdím to a tvrdit nikdy nebudu. Jsem úplně obyčejná mladá holka, která studuje a bezhlavě, šíleně, neuvěřitelně hltá módu a vše okolo ní. Na druhou stranu mnoho bloggerek je vyšperkováno kousky od světoznámých a velmi zvučných návrhářů. Já studuju a příjem je poskromný takže se snažím vytěžit maximum z toho, co mám, stejně jako většina z vás. Tím bych vás snad mohla zaujmout. Normální věci z normálních řetězců. V mém podání samozřejmě. Líbit se vám však nemusím ani já, ani mé oblečení natož mé kombinace (od toho ale máme svobodu slova, ne?) Takže se pokusím dodávat vám inspiraci, novinky z módního světa, své postřehy, názory a tipy. Snad vás budu bavit já i mé módní kreace.
Tak tedy vyrážíme !
P.S. jsou prázdniny prosím omluvte gramatiku (komu by se taky nevařil mozek)
Franche
 <a href="http://www.bloglovin.com/blog/4009472/?claim=xfqn8dupqcg">Follow my blog with Bloglovin</a>
Share:
© Franche meets fashion | All rights reserved.
Blogger Template Designed by pipdig