09.01.14

Rivals
MANGO svetr // jumper
CHOIES kabát // coat
NOTION 1.3 via nelly.com boty // shoes
ZARA kalhoty, kabelka a čepice // jeans, bag and beanie
Nedávno jsem četla článek o tom, jak jsou bloggerky vlastně namyšlené holky, které ani neuznávají a neuctívají veleredaktorky snad všech našich časopisů. Já teda nevím, možná jsem jediná, ale např. paní Běhounkovou uznávám a nikdy jsem neměla pocit, že bych se cítila nějak důležitě jen proto, že plácnu na web nějaké fotky, ke kterým připíšu něco, co vlastně většina z vás ani nečte. Nevím tedy, odkud se tyto informace načerpaly, no ok. Asi jsem špatný blogger. Další věc - přátelství mezi bloggerkami. Podle mě proč ne. Chápu, že modelky bojují o každý zářez na pažbě počtu přehlídek a nafocených kampaní, ale blogy jsou silně subjektivní záležitost, takže bojovat o nějaké čtenáře je podle mě úplně mimo mísu. Přesvědčila jsem se o tom už v době, kdy jsem se spřátelila s Virgit, Danielkou nebo Kamčou. Ne, že by ostatní mé kamarádky neřešily módu, ale kdybych to s nima měla řešit denně x hodin asi by mě dříve nebo později zabily. To se u někoho se stejnou úchylkou stane ale asi těžko. Takže pokud jste to dočetli až sem, prosím vás o jednu věc. Sundejte z očí ty pásky, které vám šeptají, že jsme nějaké materiální, nadřazené slepice, které mají místo mozku labely, soupeření a ego velikosti sloního zadku. Není to tak, určitě ne ve většině případů.
P.S. - já vím, že tenhle kabát už je ohraný, smilujte se nad jeho půvabem.

* I read an article recently. It says bloggers are snooty girls who don't accept any chief editor in the world. At least talking about Czech sphere. Well, honestly I obvi live somewhere else cause it would be the only racional reason for not feeling this way. I highly appreciate mrs. Běhounková and I have never felt like someone superordinate to others only because i put some pics on website and write something bellow (something what all of you even don't read). So i really don't know the source of this information but ok. Maybe i'm a bad blogger. Another thing - bloggers friendship. Why the hell not. I understand that models are fighting for every single stroke on their catwalk lists but blog is something so subjective that fight for readers is useless. I know it because I love my dear Virgit, Daniela and Kamila. I mean, i can talk with my friends about fashion indeed but not every single day hours and hours. They would kill me soon. But this will not happen with people who have the same deviation like you. So if you're still reading this please take off the silly tape from your eyes which is whispering that we all are subordinate geese who have labels and fights instead of brain. We also don't have an ego which is big like an elephant's ass. At least not in all cases. 
P.S. I know you are sufreited by this coat but please, look at it.
Share:

29 komentářů

 1. Wow, totally agree with you. I think we blog because we have something to say, share, and give to others with the same interests. I read peoples blogs, not only visit for the fashion. Love your layered look by the way!

  Sincerely,
  Tania
  http://inspiremyfancy.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. love the post!

  xx

  http://spoonfulofdiamonds.com
  http://www.facebook.com/SpoonfulOfDiamonds

  OdpovědětVymazat
 3. well said dear :) and your coat is so pretty,i'm sure it keeps you super warm right now :)

  OdpovědětVymazat
 4. Perfect outfit! Colors I love:)

  www.magdalennes.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. The boots are so cool !
  Im in love !

  Katerina from www.myneonrock.com

  xoxo

  OdpovědětVymazat
 6. Really amazing outfit! I love it!

  x Angela
  www.bouncingbrunette.wordpress.com

  OdpovědětVymazat
 7. Absolutne suhlasim so vsetkym napisanym, mam rovnaky nazor.. ;) A ja som sa kabatika este nepresytila, pre mna je toto najlepsia kombinacia s nim zatial :)

  OdpovědětVymazat
 8. I really like the coat and the jumper!!

  New post on lowbudget-lowcost Fashion Blog

  OdpovědětVymazat
 9. ten svetr je mega super miluju puntíky a myslím, že rivalita mezi bloggery a redaktorkami je jen ze strany redaktorek, protože co tak vím tak většina bloggerů nemaj vůči nim dakou nenávist spíš jen reaggují na tu jejich

  OdpovědětVymazat
 10. Well said my dear Caroline! Blogging is a personal space to be creative and share your passion, whatever that is. I really have no idea why so many people have a problem with this, maybe because its change and progression and it's giving the smaller people a voice. If people don't like it, then they don't have to look or read, do they?!

  I love this look by the way, your coat is classic yet cosy and your beanie hat is so cute :)

  Take care,
  Daniella xox

  OdpovědětVymazat
 11. love the polka dots! :*

  http://landing-in-fashion.blogspot.com.es/

  OdpovědětVymazat
 12. great post, love the boots and bag, and again lovely
  greetings http://www.we-heart-fashion.com

  OdpovědětVymazat
 13. Ja jsem strasne rada, ze jsme si zacaly psat, konecne se bavim s nekym, kdo ma spolecny zajmy a neodsuzuje me jako povrchni pipinu :D

  OdpovědětVymazat
 14. I love your style and this outfit is the best, kisses


  http://lavidaseguntuszapatos.blogspot.com.es/

  OdpovědětVymazat
 15. Dokonalý edit fotek a outfit! <3
  A teď k článku. Naprosto souhlasím, nechápu, kde se tyto nesmyslné názory vzaly. Hlavně to na mě působí, jako jednostranný útok ze strany redaktorů, ale toto téma je na dlouho a asi je škoda lámat si nad tím hlavu...
  K druhé části asi jen...jsem taky neskutečně ráda, že jsem si s tebou začla psát a jestli tě někdy poznám budu nejšťastnější na světě:D! Jseš skvělá a vtipná a nepochybně stylová<3 Myslím, že přátelství mezi blogerkami je super!

  OdpovědětVymazat
 16. You look is so gorgeous

  http://asshlyofficial.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 17. You look so chic! I love your coat! :)


  Feel free to visit my blog as well! You will find topics such as health, beauty, NYC fashion, personal growth and motivation between others! <3

  Diana
  www.ManhattanImageandStyle.com
  New Blog Post: Is Your Hair Cut The Right One For You?

  OdpovědětVymazat
 18. super cool! XX I waiting for you on my blog!

  www.shoesandbasics.com

  OdpovědětVymazat
 19. Love this whole look! Esp loving the coat and sweater. I love that the polka dots are different...

  <3
  heather
  fashionistanygirl.com

  OdpovědětVymazat
 20. Great words. And I Love your outfit! The dots are cute!
  -Adara
  adaradella.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 21. Cool :)

  www.fashionmuffins945.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 22. Hey hey, how are you?
  Great outfit. Especially the coat

  With love, Bárbara
  www.preppylemonade.com

  OdpovědětVymazat
 23. Iike this outfit :)
  /lifefromwithin.blogg.se

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za všechny komentáře
* thank you very much for all of your comments

© Franche meets fashion | All rights reserved.
Blogger Template Designed by pipdig