23.10.14

PRAGUE BOUND


WEARING: H&M coat, ZARA knit, ZARA jeans, ZARA shoes, ASOS backpack

Mé koláže fotek

Umím třídit a mixovat fotky asi tak, jako se umím obléct podle počasí. Tedy dost blbě. Fotky jídel, Prahy a zoo. Miš maš. Nemá to hlavu ani patu. Stejně jako vlněný svetr a kabát ve slunečném počasí s 22 stupni. 
Nicméně na své zoo fotky jsem hrdá, je to asi poprvé, co jsem stála na opačné straně foťáku. Jasně, dalo mi to dost práce (a tímto 10x více oceňuji práci Kik, dvorní fotografky), ale o to větší radost mám z výsledku. 
Co se výletu týče. Praha nikdy nezklame. Rozhodně ne mě. Za těch x výletů se mi k ní vytvořilo zvláštní pouto, které neumím popsat. Z toho města jakoby něco volalo ,,Karolinko, vrať se zase''. A já se vrátím ráda. Hlavně do Palandy, kde mě málem porazil burger. Ještě teď se při tom pomyšlení kutálím ze schodů. Skoro jako po pondělní lekci jumpingu, ale o tom zase jindy.

*My collage

I can sort and mix pics as good as I can get dressed according to the weather. Which means badly. Pics of food, Prague, me and zoo. Insanity. This doesn't make any sense. Just like a wool knit with coat while it's sunny and 22°C outside.
Anyway, I'm pretty proud of my pics, it was for the very first time I stood behind a camera. Was it hard? Hell yes, have to admit I appreciate my lovely photographer Kik even more after this. But I am also twice more happy with the result. 
Speaking of my trip. Praha never fails. Not me at least. I've been there many times by now and I've created a very special bound with this city. I can't even describe it. It's like something in Prague is screaming my name. And I'm listening and will come back. Especially to Palanda Café where I was almost defeated by a burger. I'm still almost rolling when I'm speaking about THAT burger. It's the same like my first lesson of jumping on Monday. But let's talk about this later.

Share:

10 komentářů

 1. Máš super boty a všechno to jídlo vypadá skvěle, hlavně teď po ránu, kdž mám hlad :D

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkné fotky, úplně z nich cítím tu Pražskou atmosféru...:) Taky se tam hrozně ráda vracím, pro mě stejně jedno z nejkrásnějších evropských měst!

  www.taleofmissa.wordpress.com

  OdpovědětVymazat
 3. Tak takový burger jsem už jendou měla a...ano, vzpomínám na něj dodnes :D!

  OdpovědětVymazat
 4. What a beautiful pics!! you look so great ;)

  WWW.LIAKW.COM

  OdpovědětVymazat
 5. LOOKS SO NICE!!

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Waow, lovely photos!
  I think you will love the golden/chrystal necklace giveaway on my blog!
  GIVEAWAY HERE
  xo.
  FROM HATS TO HEELS
  www.fromhatstoheels.com

  OdpovědětVymazat
 7. Nice post!

  XX
  www.floortjeloves.com
  www.facebook.com/floortjeloves

  OdpovědětVymazat
 8. I just came back from Prague and it's a beautiful city! Love the lighting in your shots.
  xo
  styleontheside.com

  OdpovědětVymazat
 9. Yummy food and and amazing pictures! Check out the last chance to win a pair of Jeremy Tarian sunglasses for yourself and a friend.

  Eye See Euphoria : http://eyeseeeuphoria.com/post/paparazzi-saturdays-jeremy-tarian-sunglasses-winner-week-2

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za všechny komentáře
* thank you very much for all of your comments

© Franche meets fashion | All rights reserved.
Blogger Template Designed by pipdig