27.07.15

WATERFALL
Najít 

tento vodopád bylo jako najít zlatý důl.
Vždy jsem záviděla bloggerkám z jiných měst. V Praze mají historické i moderní budovy, v Londýně typické řadovky s krásnými ploty. Pokud žijete v Amsterdamu, pravděpodobně budete fotit u tradičních kanálů a pokud v L.A, můžete mít cokoliv - pouště, domky, květiny - vše během jedné okružní jízdy. Co dělat, když chcete blogovat a máte blog ve městě, kde prakticky nic není a nechcete fotit pořád na dvou místech? 
To já vlastně nevím, takže neporadím. V Ostravě fotím prakticky pořád na stejných místech - radnice, náměstí a Trojhalí. Paráda. Hodně inovativní. Ve zbytku města buď proudí davy lidí, je rozkopané nebo špinavé. Pokud můj blog nějací ostraváci čtou, určitě si právě tisknou mou fotku na terč šipek. Jsou samozřejmě místa, která mám ráda a kde ráda fotím - toho industriálna je už na mě ale hodně. Takže u fotek z jiných měst budu dále nevděčně slintat. 
Jaká ,,blogger destinace'' je vaše oblíbená?

*To find 

this waterfall was like finding a treasure. 
I've always been jealous of other bloggers cities. In Prague, they have either historical or modern buildings, in London terraced houses with fancy fences. If you live and blog in Amsterdam you probably take pics next to the traditional canals or brick walls. Living in L.A means you can have anything you like - desert, flowers, cherry blossom trees or cute houses in one detour. But what if you live in a city which has not much to offer?
Honestly, I don't know. I fight this everyday. I do three places on repeat. In Ostrava it must be city tower, square and ,,Trojhalí''. That's it. The rest of my town is either full of people, dug up or not pretty. If there are people from Ostrava reading my blog, they're probably printing my pic for darts. 
Not saying there aren't nice spots but its already taken by me and I slowly get bored of them. Too much industrial for me. 
So either I love my city or not, I still be drooling over other blogger's pictures. 
Which ,,blogger destination'' if your favourite?

*What I'm wearing 

ORSAY svetr // knit ; TOPSHOP top ; H&M šortky // shorts ; MANGO pásek // belt ; TOPSHOP obuv // shoes ; MANGO kabelka // bag 

GET SIMILAR 

Share:

6 komentářů

 1. Great outfit! love your shoes!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Ta první fotka je skvělá!

  Praha je fajn, to je fakt, ale třeba už dlouho toužím po tom vyjet někam do přírody..do lesa..na louku..kamkoliv, kde bude jen zeleň a my a nikdo jiný okolo..snad se to teď s autem už podaří =)

  PS: Nový Jičín je krásný a z Ostravy není tak daleko ;)

  Michael
  > velká giveaway <

  OdpovědětVymazat
 3. pěkné místo na focení.
  A outfit není podle mého vkusu, ale k tobě sedí a sluší ti. :)
  Já mám také problémy s fotkama kolem... u nás se dá fotit pouze u paneláků a nebo v přírodě a to je pořád to stejný, strom, strom, kytka, kytka a pořád dokola :D

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. moc se mi líbí ta kabelka!! :) jo a s problémem "místa na focení" to mám stejně :D :)

  SWEET CHILLI

  OdpovědětVymazat
 5. Máš to těžký holka! Ale Trojhalí ti závidím, mně se tam fotilo skvěle :-).

  www.changingroom.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Nice look !
  Concours : http://laureenlifestyleblog.blogspot.fr

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za všechny komentáře
* thank you very much for all of your comments

© Franche meets fashion | All rights reserved.
Blogger Template Designed by pipdig