08.02.13

Valentine's gifts for him

Valentine's gifts for him
Check these sites ASOS, TOPMAN, HOUSEOFFRASER, FARFETCH

Samozřejmě nevím, do jaké míry nebo jestli vůbec Valentýna slavíte, nicméně pokud ano, tady je pár tipů, co drahé polovičce koupit. Jasně pralinky, netvrďte mi, že znáte chlapa, který nemá rád sladké! Trenky se hodí vždycky, stejně jako ponožky, co si budeme povídat. Stylová placatka nebo Jack Daniel's s colou, potěší. A pokud máme doma věčného kluka (což jsou stejně všichni) cokoliv s komiksovým potiskem, nejlépe nějakého superhero, je vaše volba numero uno. Pokud se netrefíte ani s tím, je tu sázka na jistotu, parfém, voníme rádi všichni a kdo říká, že ne, ten dvakrát tak!

* Of course i can't know if you celebrate Valentine's day but if you do, here are some gift tips for him. Truffles, you know, there is no man who doesn't like sweets, right? Trunks or socks - always useful, we all know that. Stylish moustache flask or Jack Daniel's with coke, go for it! But if you have at home a forever-young man (just like i have) you can't go wrong with something comics, especially superhero stuff. But if all things failed...go for perfume, everybody loves to smell good, and who says not, lies !
Share:

6 komentářů

 1. I apreciate this so much! I need to find something special! ;-)
  kisses!

  OdpovědětVymazat
 2. Such good ideas!

  Love form South Africa

  Arum Lilea

  OdpovědětVymazat
 3. good selection!!

  http://wishuponastarblog.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
 4. Great idears for gift. Thank you for sharing.

  ILYG
  www.angelqueen.dk

  OdpovědětVymazat
 5. how cute is that iphone cover! love it.
  xx
  www.atipsytart.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. Just found your blog and loving it. Maybe we can follow each other on GFC or bloglovin? Please feel free to stop by my blog and let me know. XO

  http://mevamarie.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za všechny komentáře
* thank you very much for all of your comments

© Franche meets fashion | All rights reserved.
Blogger Template Designed by pipdig